O NOKTASI BÜYÜTME

O noktası, cinsel ilişki sırasında hazzı belirleyen, vajina ve çevresinde bulunan bölgelerdir. Bu bölgeler, kılcal damarlar ve sinir hücreleri bakımından zengindir. Bu bölgeler zamanla yıpranabilir. Bu durumda kişiler O noktası büyütme işlemine başvurabilmektedirler.

O noktası büyütme işlemi için öncelikle hastanın kanı alınır ve santrifüj cihazı yardımıyla çöktürülür. Bu sayede kanın plazma kısmı açığa çıkar. Plazma trombositlerden zengin olan bir sıvıdır ve işlemden geçirilerek vajinadaki gerekli bölgelere enjekte edilmektedir. İşlemden önce hastanın ağrı duymaması için lokal anestezik özelliği bulunan kremler sürülmektedir. Bu nedenle hasta işlem sırasında ağrı hissetmez ve ortalama 20 dakika süren operasyon sonlanır.

O-shot veya orgazm aşısı olarak da bilinen bu yöntem sayesinde vajinal kuruluk gibi rahatsızlıklarda giderilebilmektedir. 18 yaşından büyük kadınlara bu işlem yapılabilir. Eğer bölgede enfeksiyon söz konusu ise iyileşme sağlandıktan sonra da yapılabilmektedir. Böylece hedef bölgeler yenilenir, canlanır ve gençleşir.

Hastalar operasyon sonrası gündelik yaşamlarına dönebilmektedirler. Yani cinsel ilişki için beklemek zorunda değildirler.