Filyos Sağlık Merkezi

Filyos Sağlık Merkezi ekibi olarak, misafir ettiğimiz hastalarımıza, bölgedeki en iyi sağlık hizmetlerini, en iyi şekilde almalarını sağlamaktayız. Ekibimizle iletişime geçilmesinin hemen ardından başlayan süreçte en hızlı şekilde en doğru müdahalelerle hastalarımızın bakımına ve tedavisine başlamaktayız. Hastalarımızı her aşamasında bilgilendirdiğimiz bu planlama sürecinde, kişisel verilerin korunması ve bilgi güvenliği ilkelerine azami özen göstermekteyiz.

Hastalarımız, Türkiye’de kendisini kanıtlamış uzman doktorlar tarafından, en doğru yöntem ve en teknolojik cihazlarla tedavi edilmektedir..

Hastalarımızın gerek tedavi öncesinde gerekse de tedavi sonrasındaki memnuniyetlerini en üst düzeyde tutabilmek şirket politikamızın temelini oluşturmaktadır

Misyon

Filyos Sağlık Merkezi; sağlığına kavuşmak isteyen hastalara, ekibimizle iletişime geçmeleri sonrasında hızlı ve güvenli şekilde, en yüksek standartlarda gerçekleştirilen tedaviyi en başarılı şekilde sağlamaktadır.

Vizyon

Çalışmalarımızın her anında; insanın sahip olduğu en önemli varlığının sağlık olduğunun bilincinde olarak, her hastamıza kendisine en uygun tedaviyi sunmakta ve tedavi öncesinden başlayarak her süreçte kendisine destek olmaktayız. En büyük mutluğumuz hastalarımızın şifalarına kavuşmalarına aracılık etmek ve onlara yaşadıkları süreçte yardımcı olmaktır.